Przygoda freakazoida z CS:GO dobiegła końca. Amerykanin zdecydował, że od teraz będzie kontynuował swoją karierę w VALORANCIE.

Były reprezentant Cloud9 oraz Echo Fox nie jest pierwszym, który odpuścił sobie dalszą grę w CS-a, żeby skupić się w pełni na najnowszej produkcji Riot Games, która aktualnie jest dostępna w wersji beta. Jeśli chodzi o region amerykański, to na VALORANTA przerzucili się chociażby SicK i ShahZaM, którzy znaleźli już nawet organizację, natomiast w Europie taki ruch ogłosił między innymi pyth w przeszłości związany z legendarnym szwedzkim klubem esportowym – Ninjas in Pyjamas.

Nie oszukujmy się – freakazoid od dawna nie był częścią żadnej czołowej formacji z Ameryki. Ostatni sukces osiągnął w 2015 roku, kiedy to wspólnie z C9 stanął na najwyższym miejscu podium w ramach iBUYPOWER Cup. Czy zatem zmiana otoczenia w jego życiu nas dziwi? Raczej nie. Jeżeli wierzy, że to dla niego odpowiednia droga, to nie powinniśmy tego negować, tylko po prostu usiąść i obserwować ten epizod.

Czasami życie mówi, żebyś zaczął robić coś nowego. Opuszczam CS-a i idę grać w VALORANTA. Nie mogę się doczekać, aż dołączę do jakiejś drużyny, która rywalizuje na świecie lub do tego dąży i zacznę walczyć z innymi.” – napisał freakazoid w swoim oświadczeniu na Twitterze.