Guild Esports i Fnatic wyrzekli się nawet najmniejszych błędów i nadal pozostają niepokonani w drugim Stage’u Champions Tour Challegners 2.

Guild Esports i Fnatic mieli dziś okazje dopisać na swoje konto czwarte zwycięstwo w drugim Stage’u Champions Tour Challengers: EMEA. Obie formacje pozostawały niepokonane o trzech spotkań, a także miały już zapewniony awans do fazy pucharowej.  Zarówno ekipa Russa, jak i Derkego mogły bić się jednak o jak najlepsze rozstawienie w play-offach, które gwarantuje zajęcie pierwszej lokaty w jednej z grup.

Niedzielne pojedynki w Champions Tour Challengers Stage 2 nie przyniosły nam specjalnych niespodzianek. W obu spotkaniach faworyci pewnie triumfowali i są już niemal pewni zwycięstwa w swoich grupach. Fnatic dzisiejszego wieczoru pokonało 2 do 0 FOKUS, zaś jeszcze wcześniej Guild wywalczyło trzy punkty w starciu z BBL Esports.

  • European Union BBL 0:2 Guild Esports Turkey
  • European Union Fnatic 2:0 FOKUS European Union

Do zakończenia fazy grupowej Champions Tour Challengers pozostaje już tylko jedna kolejka. W niej Fnatic zmierzy się z G2 Esports, natomiast Guild Esports skrzyżuje karabiny z NAVI. Oba te spotkania obejrzeć będziemy mogli w przyszły weekend.