ZachaREEE został nowym graczem FaZe. Amerykanin wzmocnił dywizję Valoranta, zostając trzecim zawodnikiem w amerykańskiej drużynie.

ZachaREEE nie jest nową postacią w barwach FaZe. Amerykanin grał pod banderą amerykańskiej organizacji już podczas T1 x Nerd Street Gamers Showdown, na którym zespół zajął czwarte miejsce. Teraz zawodnik podpisał oficjalny kontrakt z FaZe, stając się pełnoprawnym zawodnikiem.

ZachaREEE, mimo że ma dopiero 19 lat jest już doświadczonym esportowcem. Amerykanin przez ponad trzy lata był profesjonalnym graczem Overwatcha. Teraz podobnie jak wielu jego rodaków zmienia grę na Valoranta, dołączając do jednej z największych organizacji na świecie. Co ciekawe, w FaZe znajduje sie już Corey, który również wcześniej był związany z Overwatchem. Trzecim dotychczas podpisanym graczem jestem jasonR – Kanadyjczyk.

19-latek dotychczas dał się poznać jako zawodnik grający Sage. Na czternaście rozegranych mapach notowanych przez thespike.gg Amerykanin aż 12 razy wybierał medyczkę.

Obecny skład FaZe:

  • Jason „jasonR” Ruchelski
  • Corey „corey” Nigra
  • Zachary „ZachaREEE” Lombardo