Dywizja Valoranta FaZe Clanu ogłosiła dziś nowego gracza. Dzisiaj do trójki zakontraktowanych graczy dołączył Jimmy „Marved” Nguyen.

FaZe Clan ogłosiło zakontraktowanie czwartego gracza w swojej nowej dywizji. Jest nim Marved – Kanadyjczyk, który już występował pod banderą organizacji. Działo się to podczas turnieju T1 x NSG Showdown, na którym stand-inem był również ZachaREEE. Jak widać zarówno drużyna jak i organizacja byli zadowoleni ze współpracy z wymienioną dwójką, skoro obaj otrzymali propozycję pozostania na dłużej.

Marved to były gracz CS:GO. Kanadyjczyk jednak nie odnosił dużych sukcesów na amerykańskiej scenie – był graczem kanadyjskiego składu ACE Gaming czy eUnited. Co ciekawe, mimo że ma dopiero 20 lat, to swoje pierwsze kroki na CSowej scenie stawiał już w 2015 roku. Mimo tak długiego stażu Marved nie odniósł jednak żadnych sukcesów w strzelance od VALVE. W Valoranta ma szansę na nowe otwarcie, zwłaszcza, że już na start kariery w nowej grze jest zawodnikiem FaZe Clan.

FaZe póki co jednak nie może mówić o byciu na finiszu kompletowania składu. Z drużyny najprawdopodobniej odejdzie Jason „jasonR” Ruchelski, który ma być niezadowolony ze swojej obecnej sytuacji i nie ma zamiaru być częścią tego składu. Tym samym FaZe ma na chwilę obecną nadal tylko trzech graczy.

Skład FaZe:

  • Corey „corey” Nigra
  • Zachary „ZachaREEE” Lombardo
  • Johnny „Marved” Nguyen
  • Jason „jasonR” Ruchelski – ławka rezerwowych