Według doniesień portalu 1pv.fr, Ninjas in Pyjamas ma za niedługo pozyskać nowego gracza dla drużyny VALORANTA. Ma nim być legendarny zawodnik CS:GO – Kévin „Ex6tenZ” Droolans.

Kévin „Ex6tenZ” Droolans to żywa legenda sceny Counter-Strike'a. Trzydziestoletni gracz niegdyś był częścią fenomenalnego składu reprezentującego barwy VeryGames oraz Titans. W tym czasie był uznawany za jednego z najlepszych prowadzących na całym świecie, a jego styl zawsze odznaczał się dokładną analizą każdego możliwego ruchu przeciwnika. Polscy fani powinni dobrze kojarzyć Droolansa, wszak to właśnie pod jego wodzą Titans wystąpiło w 2014 roku w Katowicach.

Jednak według Kévin „Ex6tenZ” Droolans już na początku bieżącego roku podjął decyzję o porzuceniu sceny CS:GO. Jego nową ścieżką kariery stał się oczywiście VALORANT, lecz do tej pory nie zobaczyliśmy go grającego dla dużej esportowej organizacji. To może się niedługo zmienić, ponieważ według dosniesień, Belg ma zostać zakontraktowany przez Ninjas in Pyjamas. Organizacja w ostatnich tygodniach dokonała wielu zmian kadrowych w swojej dywizji VALORANTA, a ostatnią było przyjęcie Yaroslava „Jade” Nikolaeva, który ponownie będzie grał u boku Egora „chiwawa” Stepanyuka.

Doświadczenie Droolansa miałoby pokazać kierunek rozwoju młodym zawodnikom, którzy czerpaliby z jego doświadczenia wyniesionego z przeszło trzynastoletniej kariery w Counter-Strike'u. Skład Ninjas in Pyjamas może wyglądać następująco:

  • Norway Emir „rhyme” Muminovic
  • France Charles „CREA” Beauvois
  • Russian Federation Egor „chiwawa” Stepanyuk
  • Russian Federation Yaroslav „Jade” Nikolaev
  • Belgium Kévin „Ex6tenZ” Droolans