Ethan „Ethan” Arnold po ponad dwóch latach wraca do NRG Esports. Tym razem 22-letni Amerykanin zasili jednak skład dywizji VALORANTA.

Kariera Ethana w NRG Esports była niewątpliwie usłana różami. Amerykanin pod szyldem rodzimej organizacji zdołał wygrać m.in. IEM Shanghai, a także osiągnąć swój historyczny sukces na Majorze, awansując do półfinału StarLadder Berlin Major 2019. Teraz Arnold będzie miał okazje ponownie dołożyć do klubowej gabloty kolejne cenne trofea, z tym że już rywalizując na scenie VALORANTA.

Ethan zasila szeregi NRG po tygodniowym pobycie na ławe 100 Thieves. Wcześniej 22-latek rywalizował w aktywnym składzie organizacji przez ponad rok, osiągając kilka mniejszych sukcesów. Największym z nim jest niewątpliwie awans do półfinału VCT: Masters w Berlinie. Mimo tak obiecującego startu ekipa Arnolda w następnych tygodniach nie zdołała ostatecznie zakwalifikować się na Mistrzostwa Świata, co otworzyło puszkę pandory w szeregach Złodziei.

Pierwszym poważnym sprawdzianem Ethana pod szyldem NRG będą kwalifikacje do VCT Challengers: NA Stage 2. To właśnie od nich zależy, czy nowa ekipa Amerykanina będzie miała okazje powalczyć o awans na VCT: Masters, a zarazem Mistrzostwa Świata.

Skład NRG Esports:

  • United States James „hazed” Cobb
  • United States Daniel „eeiu” Vucenovic
  • Canada Sam „s0m” Oh
  • United States Ian „tex” Botsch
  • United States Ethan „Ethan” Arnold