Po fatalnym początku 2022 roku 100 Thieves przeprowadza w swoim składzie VALORANTA kolejną rewolucję kadrową. Na ławkę rezerwowych przesunięty został Ethan.

Jedna wielka katastrofa – tylko tak podsumować możemy początek sezonu w wykonaniu Złodziei. W fazie zasadniczej VCT Challengers: NA 100 Thieves udało się wygrać tylko jedno spotkanie, kończąc tym samym przedwcześnie udział w rozgrywkach. W trakcie trwania turnieju amerykański zespół nie raz dokonywał roszad w swoim składzie, co jednak spowodowało skutki odwrotne do zamierzonych.  Finalnie po nieudanym pierwszym kwartale roku 100 Thieves decyduje się na kadrową rewolucję.

Kilka dni temu z zespołem pożegnała się największa gwiazda – Hiko, który jak już wiemy postanowił  zakończyć swoją barwną esportową karierę. Niedawno obiegła nas także wiadomość, że 100 Thieves decyduje się przenieść na ławkę rezerwowych Ethana, który barwy Złodziei reprezentował od samego początku swojej przygody z produkcją Riot Games. Były zawodnik m.in. Evil Geniuses w CS:GO nigdy jednak nie zbliżył się w VALORANCIE do swojej najlepszej formy z tamtego okresu.

Miejsce Ethana i Hiko w składzie 100 Thieves zajmą Derrek oraz stellar. Tego pierwszego kojarzyć możemy z gry dla Rise, natomiast jego nowy starszy klubowy kolega w zeszłym roku reprezentował szyld Luminosity.

Tak prezentuje się nowy skład 100 Thieves:

  • United States Brenden „stellar” McGrath
  • Canada William „Will” Cheng
  • United States Derrek „Derrek” Ha
  • United States Peter „Asuna” Mazuryk
  • United States Sean „bang” Bezerra (wypożyczenie)