Nadchodzi prawdziwa gratka dla fanów VALORANTA. GAM3RS_X w kooperacji z Riot Games organizuje imprezę “watching party” wielkiego finału VCT Stage 2 Masters, która odbędzie się w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie.

Transmisja z finału prestiżowych rozgrywek VCT Stage 2 Masters rozpocznie się 24 lipca 2022 o godzinie 17:00 i będzie trwała aż do momentu uniesienia pucharu przez najlepszą drużynę w turnieju w Kopenhadze. Wstęp na salę rozpocznie się godzinę wcześniej i będzie on w pełni darmowy, a uczestnicy w ramach poczęstunku otrzymają od organizatora popcorn oraz colę. Liczba miejsc jest ograniczona i wynosi 340 – zapisy na wydarzenie już wystartowały na stronie www.gam3rsx.com/valorant

Ponadto uczestnicy watchparty mogą liczyć na dodatkowe atrakcje. Widzowie będą mogli wejść w otwartą dyskusję z Filipem “Parisem Platynovem” Kulonem – jednym z największych polskich streamerów oraz zbić piątkę i porozmawiać z Dawidem “Xype” Lachem – profesjonalnym zawodnikiem VALORANT. 

VCT Masters to cykl turniejowy, który służy jako faza kwalifikacyjna do Mistrzostw Świata w VALORANT. W odbywających się w Kopenhadze rozgrywkach, które rozpoczęły się jeszcze 10 lipca, biorą udział najlepsze drużyny z całego świata, rywalizując o ogromne pieniądze w postaci $650.000. Finał odbędzie się 24 lipca 2022, a miejsce w nim walczą reprezentanci takich organizacji jak Guild Esport, Fnatic, FunPlus Phoenix i inni. 

Organizacją watching party zajmuje się agencja GAM3RS_X, która jeszcze w sierpniu rozpieści wszystkich miłośników produkcji Riot Games. Już 19-21 sierpnia w łódzkim EC1 – Hala Maszyn odbędzie się festiwal „Displate Meet at Rift” – pierwsze wydarzenie w Polsce, które zgromadzi w jednym miejscu miłośników niepowtarzalnego multiwersum tworzone przez amerykańskie studio. W trakcie eventu odbędą się finały LAN-owe Baltic Playground, konkurs cosplay czy spotkania z internetowymi gwiazdami.