Wczoraj Envy oficjalnie ogłosiło swoje wejście na scenę Valoranta. Zatrudniło pięciu zawodników, a jednym z nich został znany ze sceny CS-a – Pujan „FNS” Mehta.

Chyba nikogo nie dziwi fakt, że organizacje decydują się na podpisanie umów z ekipami grającymi w najnowszy tytuł od Riot Games. O Valorancie jest bowiem głośno i naprawdę wielu graczy z różnych innych produkcji, decyduje się kontynuować swoją karierę rywalizując właśnie w tym FPS-ie. Pracodawcy mają zatem z czego wybierać – pytanie który z nich wyjdzie na tym najlepiej.

Jak na razie dość głośno jest o gronie zakontraktowanym w G2 Esports, które swoją drogą ma już za sobą pierwszy sukces. Patryk „paTiTek” Fabrowski i spółka wygrali Vitality European Open i zgarnęli dzięki temu 10 tysięcy euro. W internecie możemy również przeczytać doniesienia francuskiego dziennikarza neLa, który twierdzi, że niebawem na Valorantowej arenie pojawi się Team Liquid z między innymi ScreaMem na pokładzie. Wczoraj natomiast oficjalnie dowiedzieliśmy się, że swoją dywizję we wspomnianej grze posiada amerykańskie Envy!

Marka postanowiła zaufać drużynie, która wcześniej występowała pod nazwą – together we are terrific. Najbardziej znaną twarzą z całej paczki bez wątpienia jest Pujan „FNS” Mehta, którego kojarzymy z wieloletniego epizodu w CS-ie. Reszta jego ekipy również wywodzi się z legendarnej strzelanki Valve, ale raczej nie są to zawodnicy, którzy osiągali ogromne sukcesy, bądź byli medialni. Stąd też pewnie chęć zmiany Counter Strike'a na Valoranta i próba zaistnienia w czymś nowym.

Skład Envy prezentuje się następująco:

  • Canada Pujan „FNS” Mehta
  • United States Adam „aKis” Kisseberth
  • United States Jake „kaboose” McDonald
  • Canada Abdo „c4Lypso” Agha
  • United States Anthony „mummAy” DiPaolo