Entropiq oraz ciszej kolejnymi uczestnikami Polish Open #FRAMESWINGAMES

31.08.2020 Michał Perkowski
fot. Entropiq

Za nami kolejne dwie rundy kwalifikacyjne do turnieju Polish Open #FRAMESWINGAMES. Zwycięzcami okazali się być reprezentanci Entropiq oraz ciszej.

Turniej Polish Open #FRAMESWINGAMES to rozgrywki organizowane przez Aorus, NVIDIĘ oraz agencję gamingową Fantasyexpo. W puli nagród tych zawodów znalazło się $3000, a o te pieniądze powalczą cztery drużyny prowadzone przez influencerów (SAJA, Izaka, Lothara i Highstyleda) oraz cztery ekipy wyłonione z otwartych kwalifikacji. Wczoraj zakończyła się ostatnia tury eliminacyjna.

W pierwszych kwalifikacjach najlepszą drużyną okazało się Those Guys, które pod wodzą Aleksandra „zeeka” Zygmunta obecnie dominuje polską scenę. W następnych kwalifikacjach wygrała drużyna ProjectD, pokonując w finale ekipę pod nazwą ODCINKA.

W trzecim turnieju eliminacyjnym zobaczyliśmy tryumfujący skład Sebastriana „NEEXA” Treli i Michała „MOLSI” Łąckiego. Entropiq ma ambicje namieszać na europejskiej scenie VALORANTA, a sama organizacja zapewnia, że wybrali według nich najlepszych graczy. Zespół poległ w drugiej rundzie, lecz w trzecich kwalifikacjach pokazali na co ich stać i w decydującym starciu pokonali ekipę ciszej, awansując do głównych rozgrywek. Ci ostatni natomiast wykorzystali swoją następną szansę i również zobaczymy ich w Polish Open #FRAMESWINGAMES.

Finały rozgrywek zaplanowane są na dni 2-3 września i będzie można je oglądać na kanale twitch.tv/nvidiageforcepl.

Inne tego autora