Było blisko trzech map, ale ostatecznie Entropiq zdołało uciec spod gilotyny na Havenie i pokonać Project D 2:0. Ekipa NEEXA tym samym awansowała do finału Polish Open #FRAMESWINGAMES.

• Poland Project D 0:2 European Union Entropiq (Ascent 4:13, Haven 11:13)

Drugie spotkanie półfinałowe rozpoczęło się na Ascent. Poprzeczka jaką od samego początku zawiesiło Entropiq była nie do przeskoczenia dla Projectu D. Polacy zostali zmiażdżeni przez europejski skład w pierwszej połowie 2:10. Po zmianie stron Entropiq tylko potwierdziło swoją wyższość nad rywalem, kończąc błyskawicznie mapę wynikiem 13:4. W znakomitej formie był przede wszystkim MOLSI – grając Brimstronem był najlepszy na mapie ze statystykami 18-7.

Druga mapa była o wiele bardziej bogata w emocje, bowiem to Project D przez niemal całe spotkanie był na prowadzeniu. Polacy i jating pierwszą połowę wygrali 7:5, po zmianie stron zaś wygrali pistoletówkę i byli na dobrej drodze do wygrania na Havenie. Plany pokrzyżowało im jednak Entropiq, które zaczęło straty odrabiać. Europejski skład dwukrotnie doprowadzał do remisu, a w końcówce wymierzył ostatni cios wygrywając 13:11. Tym razem liderem drużyny był NEEX – snajper z Polski zdobył 19 fragów.

Finał Polish Open rozpoczyna się za moment. Transmisja na kanale NVIDIA.