Dwóch polskich kapitanów dziś będzie kontynuowało walkę w turnieju Twitch Rivals w drugim regionie europejskim. Walka toczy się o pulę nagród wynoszącą $49.000.

Wczoraj rozpoczęły się zawody Twitch Rivals w VALORANTA, które zorganizowane zostały z okazji oficjalnej premiery gry. Najwięksi twórcy tego tytułu złożyli zespoły, wraz z którymi walczą łącznie o $200.000. Na Starym Kontynencie równocześnie rozgrywane są dwa turnieje, z czego w jednym z nich znalazły się drużyny trzech polskich kapitanów – Piotra „izaka” Skowyrskiego, Jakuba „Lothara” Skowyrskiego oraz Mateusza „PAGO” Pągowskiego.

Niestety w play-offach nie zobaczymy już jednego z nich. Skład pod „batutą” Pągowskiego nie poradził sobie z oponentami w swojej grupie, wygrywając zaledwie jedno spotkanie. To nie wystarczyło aby wyjść z grupy. Z kolei ekipy Szygulskiego i Skowyrskiego zaliczyły po jednym potknięciu – ci pierwsi przegrali 13:9 na mapie Blind w meczu z Team Duno, zaś ci drudzy mając problemy po stronie atakującej ulegli Teamowi Exileshow.

Dziś, podobnie tak jak wczoraj, mecze wystartują o godzinie 16:00. Niestety ćwierćfinały również będą miały charakter best-of-one, przez co składy Polaków będą musiały wspiąć się na wyżyny swoich możliwości aby nie odpaść przed półfinałem, który zapewni większy margines błędu. Team IzakOOO zmierzy się dziś z ekipą Nookyyyy'ego, zaś skład Lothara podejmie rękawicę Teamu wtcN. Transmisje jak zwykle można oglądać u wszystkich uczestników, czyli m.in. Izaka, SAJA, Lothara, czy v1lla.