Było bardzo blisko, ale Team Izaka musi się obejść smakiem. Polacy przegrali 0:2 z Teamem wtcN i tym samym swoją przygodę w Twitch Rivals zakończyli na półfinale.

Team Lothara i Team Izaka to byli nasi polscy przedstawiciele w play-offach Twitch Rivals. Zespół Jakuba Szygulskiego przegrał jednak już w 1/4 finału z Teamem wtcN. Turcy pokonali polsko-szwedzką drużynę wynikiem 13:7.

O wiele lepiej poradzili sobie inni nasi reprezentanci, czyli Team Izaka w składzie Izak, SAJU, phr, NEEX i Patitek. Polacy w 1/4 finału spotkali się z zespołem Niemiec – Teamem nookyyy'ego. Gracze znad Wisły wygrali z rywalami 13:7 i zameldowali się w półfinale.

W kolejnej, już przedostatniej rundzie turnieju Twitch Rivals Polacy zmierzyli się z pogromami zespołu LotharaTeamem wtcN. Pierwsza mapa – Haven nie poszła jednak po myśli naszych rodaków. Izak i spółka co prawda prowadzili bardzo wyrównany pojedynek, ale ostatecznie przegrali 11:13. Rywalizacja przeniosła się na Split. Tym razem starcie było jeszcze bardziej wyrównane, zobaczyliśmy nawet jedną dodatkową, rozstrzygającą rundę. Niestety ta padła łupem Turków, przez co Team Izaka przegrał 12:13 i w całym półfinale 0:2. Polacy kończą swój udział w Twitch Rivals w przedostatniej rundzie, wzbogacając się o 2,5 tysiąca dolarów. Ponadto otrzymali 2 razy po 750 dolarów i raz 250 dolarów za mecze w fazie grupowej. Oznacza to, że Team Izaka łącznie wygrał 4250 dolarów.