Sam „DaZeD” Marine został nowym członkiem dywizji Valoranta T1. Oznacza to, że pod skrzydłami organizacji znajduje się już czwórka ze słynnej drużyny IBUYPOWER, która została w 2014 zbanowana przez Valve za ustawianie meczów.

Dla DaZeDa jest to start nowej przygody – Amerykanin nie ma jeszcze na koncie oficjalnego spotkania w Valorancie. Mimo to otrzymał zaproszenie od swoich byłych kolegów do nowego projektu. Tym samym T1 zakontraktowało już czterech z pięciu graczy byłego IBUYPOWER. Ostatnim brakującym elementem jest Joshua „steel” Nissan, który jednak jest aktualnie graczem 100 Thieves. Niemniej jednak cała piątka zdążyła już „przerzucić” się na Valoranta.

DaZeD tym samym wraca na esportowe serwery. Amerykanin po raz ostatni był aktywny w CS:GO w styczniu 2019 roku, kiedy to opuszczał drużynę subtLe.

Sprawa składu T1 nie jest jednak jeszcze taka prosta. Zakontraktowanym zawodnikiem jest Tyler „Skadoodle” Latham, który jednak od sierpnia znajduje się na ławce rezerwowych. W odróżnieniu od crashiesa i fooda snajper nie rozstał się oficjalnie z organizacją. Być może Latham wróci do aktywnego rosteru w najbliższej przyszłości. Oznaczało by  to jednocześnie, że T1 poszukuje jeszcze jednego gracza, by skompletować drużynę. Jeśli Skadoodle pozostanie jednak na ławce, to w zespole nadal będą wolne dwa sloty.

Obecny skład T1:

  •  Braxton „brax” Pierce
  •  Keven „AZK” Larivière
  •  Sam „DaZeD” Marine
  • Tyler „Skadoodle” Latham – ławka rezerwowych
  •  Daniel „fRoD” Montaner trener