Zeek zaliczył udany debiut w barwach Acend. Jego drużyna, a także Movistar Riders z dwoma Polakami na pokładzie, awansowali do fazy play-off w LVP Rising Series #2.

Grupa A, w której rywalizował Acend, zakończyła się szybkim triumfem owej drużyny. Był to jednocześnie debiut Aleksandra „zeek” Zygmunta w nowych barwach. Polak dał radę, zagrał dwa dobre spotkania, a jego wyniki były na zbliżonym poziomie co Patryka „starxo” Kopczyńskiego. Acend ostatecznie wygrało dwa spotkania 13:6 i tym samym zwyciężyło całą rywalizację w grupie A.

W grupie B mogliśmy śledzić poczynania Movistar Riders, w którego barwach występuje kamyk, a od niedawna jeszcze Filu. Dwaj Polacy mieli nieco dłuższą drogę do play-offów, bowiem w pierwszym meczu przegrali z SAW 10:13. Spadli do dolnej drabinki, gdzie z kolei upokorzyli TOOOLS esports wynikiem 13:0! Najlepszy na serwerze był kamyk, zaraz za nim Filu, a po nich długo, długo nic. W znakomitych nastrojach Movistar Riders przystąpiło do ponownej rywalizacji z SAW, tym razem stawką był awans do fazy play-off. Zespół Polaków wygrał 13:11, a nasi przedstawiciele ponownie zagrali najlepiej w drużynie, osiągając znacznie lepsze wyniki, niż reszta składu. Tym samym Jeźdźcy awansowali do play-0ffów.

Dzisiaj rozpocznie się rywalizacja w grupie C, w której znajduje się Team Queso, czyli ekipa grająca wcześniej pod banderą XPG Invicty, a także pod nazwą KLĄTWA. W pierwszej rundzie Polacy zmierzą się z SUPERMODE, w razie wygranej zaś zagrają ze zwycięzcą pary Giants Gaming, GRAZHtAS. Niewykluczone więc, że dziś zobaczymy starcie polsko-polskie, bowiem w Giants występuje Michał „MOLSI” Łącki. W najlepszym wypadku będziemy mogli cieszyć się z kolejnych sześciu Polaków w fazie pucharowej turnieju.