Według informacji portalu Cybersport.pl Daniel „mertz” Mertz będzie jednym z elementów układanki nowego składu Heretics w VALORANCIE.

Obecnie w aktywnym składzie Heretics pozostaje jedynie dwójka graczy – loWel oraz al0rante. Końcem września po nieudanym sezonie organizacja zdecydowała się przenieść trójkę pozostałych swoich zawodników na ławkę rezerwowych, w tym także paTiTka. Dziś portal Cybersport.pl poinformował, że jedną z luk w szeregach hiszpańskiego klubu uzupełni mertz.

Kilka miesięcy temu Daniel „mertz” Mertz ogłosił, że swoją karierę esportową będzie kontynuował w VALORANCIE, porzucając po sześciu latach Counter-Strike’a. Na scenie CS-a Duńczyk zasłynął głównie z gry dla Heroic. 23-latek był częścią składu duńskiej organizacji, który w 2018 roku, pokonując Team Kinguin, wygrał drugą edycję Games Clash Masters w Gdyni.

To jednak nie koniec informacji, do których dotarł dla nas portal Cybersport.pl. Według raportu jednego z dziennikarzy polskiej redakcji Heretics planuje sprowadzić również innego, dobrze znanego niegdyś na scenie CS-a zawodnika. Nowym nabytkiem hiszpańskiego klubu esportowego może zostać  David „Davidp” Prins, ale i w kręgach zainteresowań organizacji znalazł się także Adamec1sEccles, który w przeszłości mógł być kojarzony z gry dla Ninjas In Pyjamas.