W ostatnich godzinach przed startem amerykańskich kwalifikacji do VALORANT Champions Tour sporo się działo. Za oceanem poznaliśmy nowy skład nie tylko FaZe, ale i Complexity.

W nowym składzie Complexity znalazło się miejsce dla dwójki weteranów – 25-letniego Michaeal „agma” Abooda oraz 26-letniego Joela „jcrueLa” Cruela. Obaj panowie barwy popularnej amerykańskiej organizacji reprezentowali już w zeszłym roku, lecz bez większego powodzenia. Pod ich przywództwem CoL, liczyło się jedynie podczas mniejszych turniejów na Starym Kontynencie.

O sile Complexity w nowym sezonie decydować będzie młodzież. CoL podobnie, jak FaZe zdecydowało się postawić na młodych perspektywicznych zawodników. Amerykańska organizacja postanowiła zakontraktować Petera „Governora” Noa oraz Roberta „truo” Phama. Ostatni wakat w składzie amerykańskiej formacji został załatany przez Tannera „scourge’a” Kagea.

W tym kształcie Complexity wzięło już udział w kilku mniejszych regionalnych turniejach. W grudniu CoL triumfowało podczas rozgrywek Trovo Titans North America, pokonując w wielkim finale 2 do 1 akademię Cloud9.  Już w nowym roku zespół agma wziął natomiast udział w Knights Arena Valorampage, gdzie szybko zakończył swój udział, przegrywając  0 do 2 z Akrew.

Tak prezentuje się nowy skład Complexity:

  • United States Michael „agm” Abood
  • United States Joel „jcrueL” Cruel
  • United States Peter „Governor” No
  • Canada Robert „truo” Pham
  • United States Tanner „scourge” Kages