Powoli formuje się kolejny skład w Valoranta w USA. Tym razem do Cloud9 dołączył Skyler „Relyks” Weaver – drugi gracz dywizji.

Ameryka Północna to obszar, w którym błyskawicznie zdecydowano się na otwarcie dywizji w Valorancie. Niektóre organizacje mają już swoje składy, inne dopiero je formują. Jednym z nich jest Cloud9, które dzisiaj zakontraktowało drugiego zawodnika do drużyny. Jest nim Skyler „Relyks” Weaver

25-latka możecie kojarzyć z serwerów CS:GO. Gracz reprezentował takie drużyny jak TSM, Misfits czy eUnited. W marcu zakończył jednak grę w CSa na rzecz Valoranta. Póki co jest to dobra decyzja, bo Amerykanin dołączył do jednej z największych organizacji na świecie.

Co ciekawe, Relyks grał już w Valoranta pod banderą C9. Mowa tu o turniejach Immortals First Light i Elite Esports – Rivalry Bowl North America. Teraz gracz otrzymuje kontrakt na stałe. Dołącza tym samym do Tysona” TenZ” Ngo. Kanadyjczyk był pierwszym zawodnikiem w szeregach Cloud9. Organizacja zapewne w najbliższych dniach ogłosili kolejnych członków swojej drużyny z powodu zbliżającego się turnieju z Serii Zapłon – T1 x NSG Valorant Showdown.