Jordan „AYRIN” He, były lider w grze (IGL) dla XSET i Global Esports, oficjalnie ogłosił przejście na emeryturę z profesjonalnych e-sportów. Po niezwykłej karierze trwającej dekadę, AYRIN zdecydował się odłożyć mysz i klawiaturę, pozostawiając pustkę na konkurencyjnej scenie Valorant.

Podróż od CrossFire do Valorant

AYRIN, 27-letni kanadyjski gracz, rozpoczął swoją e-sportową podróż w CrossFire, zanim w 2020 roku dokonał znaczącego przejścia do Valorant. Znany ze swojej strategicznej sprawności, szybko stał się wpływowym IGL, prowadząc swoje drużyny przez zawiłości rywalizacji.

Wzrost znaczenia dzięki XSET i Global Esports

W świecie Valorant AYRIN zyskał rozgłos dzięki XSET, kwalifikując się do dwóch międzynarodowych turniejów w 2022 roku – Masters Copenhagen i Valorant Champions. XSET, pod jego przywództwem, konsekwentnie zajmował czwarte miejsce na imprezach w Ameryce Północnej w 2021 i 2022 roku, pokazując swoją sprawność w rywalizacji.

Jednak trajektoria zmieniła się, gdy AYRIN dołączył do Global Esports na sezon 2023. Pomimo jego bogatego doświadczenia, zespół z trudem zakwalifikował się do głównych międzynarodowych wydarzeń, kończąc sezon regularny na ósmym miejscu. Ten spadek oznaczał trudny etap w karierze AYRINA, który ostatecznie doprowadził do jego odejścia z Global Esports we wrześniu.

Ogłoszenie przejścia na emeryturę i rekonwalescencja po operacji

6 grudnia AYRIN wziął udział w mediach społecznościowych, aby ogłosić wycofanie się z rywalizacji. Ujawnił, że poza sezonem przeszedł laserową operację oczu, co doprowadziło do trudnego okresu rekonwalescencji. Pomimo przeszkód, AYRIN wyraził wdzięczność za niesamowitą podróż w ciągu ostatniej dekady, spotykając niezwykłe osoby i odwiedzając niesamowite miejsca.

Patrząc poza gaming: Przyszłe przedsięwzięcia AYRINA

Gdy AYRIN odchodzi od rywalizacji w grach, ujawnił swój zamiar zbadania możliwości poza areną e-sportową. Gracz-weteran wyraził zainteresowanie wejściem do branży gier po przejściu na emeryturę, co wskazuje na potencjalną zmianę jego zawodowego zainteresowania.

Dziedzictwo i osiągnięcia

Spuścizna AYRINA w Valorant obejmuje znaczące kwalifikacje do międzynarodowych turniejów, pozostawiając niezatarty ślad na północnoamerykańskiej scenie rywalizacji. Jego strategiczna przenikliwość i umiejętności przywódcze zainspirowały wielu aspirujących graczy, przyczyniając się do rozwoju e-sportu w regionie.

Polowanie na pracę AYRINA poza konkurencyjną grą

Wraz z ogłoszeniem przejścia na emeryturę, AYRIN wyrusza teraz w nową podróż – szukając możliwości w Ameryce Północnej i Europie poza konkurencyjną grą. Jego doświadczenie jako IGL i bogactwo wiedzy zgromadzonej przez lata sprawiają, że jest cennym zasobem dla potencjalnych ról w branży gier.

Podsumowując, społeczność e-sportowa żegna doświadczonego zawodnika, AYRINA, doceniając jego wkład w świat Valorant i życząc mu sukcesów w przyszłych przedsięwzięciach.