Kilka dni temu Sentinels ogłosiło otwarcie dywizji VALORANT. Ich ekipę w najnowszej grze od Riot Games zasilili między innymi ShahZaM i SicK, czyli byli profesjonalni gracze CS:GO!

Nie ulega wątpliwości, że VALORANT już na etapie bety osiągnął spory sukces. Tytuł wyprodukowany przez twórców League of Legends jest niesamowicie chętnie oglądany na platformie Twitch, a poza tym niektórzy profesjonaliści z innych gier zdecydowali się w pełni na niego przerzucić. Mowa tutaj chociażby o ShahZaMie SicKu, którzy nie musieli długo czekać, aż jakaś organizacja otworzy dywizję VALORANT i ich do niej zaprosi. Obaj Panowie trafili pod banderę Sentinels znanego z Fortnite'a i Apex Legends.

Trzecim elementem układanki został sinatraa, który dotychczas swoje największe sukcesy w karierze osiągnął w Overwatchu. Na koncie ma m.in. złoty medal Overwatch League 2019 i Overwatch World Cup 2019. Czwarte miejsce w zespole zajął zombs, który w przeszłości rywalizował na arenie Apex Legends właśnie w barwach wspomnianego wyżej amerykańskiego klubu esportowego. Nie musiał zatem zmieniać pracodawcy, aby rywalizować na scenie FPS-a od Riot Games.

Aktualnie nie znamy jeszcze ostatniego członka Sentinels. Możemy się natomiast domyślać, że grono ShahZaMa zastanawia się nad nawiązaniem współpracy z dizzym, bowiem to z nim na pokładzie wystąpi w pierwszych zawodach – T1 Nerd ST Gamers Invitational. Amerykanin pod koniec 2019 roku ogłosił, że nie zamierza kontynuować epizodu związanego z Apex Legends, więc kto wie – może pora na przygodę z VALORANTEM i paczką SicKa.