Karuzela transferowa na scenie VALORANTA nabiera coraz większego rozpędu. Na celowniku 100 Thieves znaleźli się ec1s oraz Brehze.

100 Thieves miało ambitne plany, związane z podbiciem sceny VALORANTA. Ostatnie miesiące brutalnie zweryfikowały jednak projekt amerykańskiej organizacji. Złodzieje pomimo kilku przebłysków nie zdołały zakwalifikować się nawet na pierwsze w historii mistrzostwa świata. W międzyczasie w składzie Ethana dochodziło do wielu zmian, z zespołem w trakcie trwania sezonu pożegnał się na przykład  steel, którego  zastąpił ówczesny rezerwowy b0i.

W przeciągu kilku ostatnich tygodni ze 100 Thieves rozstał się zarówno steel, b0i, jak i nitr0. Klubowi nie pozostało więc nic innego, jak rozpocząć poszukiwania graczy, którzy wypełnią wakat w składzie drużyny.  Dziennikarze VLR.gg oraz Upcomer dotrali do informacji, jakoby  amerykańska organizacja była zainteresowana sprowadzeniem ec1sa, przebywającego obecnie na ławce rezerwowych Ninjas In Pyjamas oraz Brehzego. 23-latek jak dotąd nie ogłosił swoje przejścia na VALORANTA, jednak jak wiemy w ostatnim czasie był zmęczony rywalizacją na scenie CS-a.

Transfer byłego teammate’a MICHA do 100 Thieves wydaje się całkiem prawdopodobny. Na temat jego przebranżowienia, mówi się już od czasu, gdy Evil Geniuses zdecydowało się przesunąć cały swój skład CS-a na ławkę rezerwowych po rozczarowującym występie na PGL Major Sztokholm.

Według ostatnich informacji skład 100 Thieves ma prezentować się następująco:

  • Spencer „Hiko” Martin United States
  • Peter „Asuna” Mazuryk United States
  • Ethan „Ethan” Arnold United States
  • Adam „ec1s” Eccles United Kingdom
  • Vincent „Brehze” Cayonte United States