Nivera zdecydował się kontynuować swoją esportową karierę w VALORANCIE. Belg zasili szeregi Team Liquid, gdzie będzie tworzył drużynę wraz ze swoim bratem ScreaMem.

W październiku zeszłego roku Vitality zdecydowało się zakontraktować Niverę i postawić tym samym na 6-osobowe skład, który przez długi czas działał bardzo dobrze. Pszczółki w tamtym okresie triumfowały  na BLAST Premier Fall i IEM Beijing. Francuska organizacja była pierwszą, która tak na dobrą sprawę w pełni wykorzystywała potencjał płynący z dyspozycji sześciu graczy. Wszystko zmieniło się jednak w marcu, gdy Valve ogłosiło cykl turniejów RMR. Każda zmiana między tymi rozgrywkami wiązałaby się z minusowymi punktami w regionalnym rankingu kwalifikacyjnym do Majora.  20-latek został więc przesunięty na ławkę rezerwowych, na której przesiedział w sumie pół roku.

Przez ten czas temat przenosin Belga na VALORANTA wracał niczym bumerang. Nivera wielokrotnie był łączony z Teamem Liquid, gdzie miałby tworzyć zespół wraz ze swoim bratem ScreaMem. Teraz 20-latek oficjalnie poinformował, że przerzuca się na FPS-a Riot Games i zasili szeregi wspomnianej amerykańskiej organizacji. Tam zastąpi Kryptixa, który obecnie zmaga się z problemami w życiu prywatnym i zdecydował się odpocząć od profesjonalnej gry.

Pierwszy wspólny mecz braci Benrltom w barwach Liquid odbędzie się już za dwa tygodnie przeciwko One Breath Gaming. Będzie to pierwsze spotkanie drużyny Belga w ramach ostatniego turnieju kwalifikacyjnego do VALORANT Champions 2021, zwanego wydarzeniem ostatniej szansy.

Skład Liquid:

  • Dom „soulcas” Sulcas
  • Travis „L1NK” Mendoza
  • Adil „ScreaM” Benrlitom
  • Elias „Jamppi” Olkkonen
  • Nabil „Nivera” Benrlitom
  • Connor „Sliggy” Blomfield (trener)