Team Liquid zagra na mistrzostwach świata w VALORANTA. Amerykańska formacja z Niverą w składzie wygrała turniej VALORANT EMEA LCQ.

Team Liquid wygrało turniej ostatniej szansy dla drużyn z regionu EMEA, czyli Europy, Ameryki i Bliskiego Wschodu. Zespół ScreaMa wywalczył sobie tym samym awans na VCT Champions, czyli pierwszy mistrzostwa świata w VALORANCIE. W finale VALORANT Champions Tour 2021: EMEA Last Chance Qualifier amerykańska drużyna pokonała Guild Esports 3 do 1, mimo że pierwsza mapa kompletnie nie poszła po myśli ekipy braci Benrlitom.

Team Liquid 3:1 Guild Esports

  • Haven 5:16

  • Ascent – 13:10

  • Split – 13:7

  • Breeze – 13:7

Nivera indywidualnie podczas VALORANT Champions Tour 2021: EMEA Last Chance Qualifier pokazał się z bardzo dobrej strony. Widać, że Belg szybko odnalazł się u boku swojego brata ScreaMa i jeżeli tylko obaj panowie będą w formie, to mogą namieszać na mistrzostwach świata w Berlinie.

Na turnieju VCT Champions 2021, który rozpocznie się już 29 listopada, zobaczymy dwójkę Polaków – zeeka i starxo, którzy reprezentują barwy Acend. Zespół naszych rodaków z pewnością nie będzie bez szans na mistrzostwach i może sprawić problemy każdej drużynie, co pokazał już podczas VCT: Masters Berlin.