Były szkoleniowiec Anonymo Esports będzie współpracował z zespołem niekwestionowanej legendy lekkoatletyki. Kacper „belmonte” Mordak wstępuje w szeregi organizacji Usaina Bolta.

Organizacja Usaina Bolta zamierza zaliczyć mocne wejście w nowy sezon. WYLDE właśnie zaprezentowało swój międzynarodowy skład, którego głową będzie nasz rodak – belmonte. Kacper to jeden z ojców sukcesów Anonymo Esports. To właśnie pod jego okiem snikk i spółka przed dwoma miesiącami wywalczyli mistrzostwo VRL East: Surge, dzięki czemu teraz są rozchwytywanymi postaciami na europejskim podwórku.

W WYLDE belmonte będzie miał okazje współpracować m.in. z byłym reprezentantem Natus Vincere – archem. Miejsce w składzie znalazło się również dla nieznanego szerszej publice Keiko. U boku tej dwójki zasiądzie także dotychczasowy reprezentant Surreal Esports – RieNs, niegdyś reprezentant Heretics – Jakexd oraz Dawn, który w porównaniu do wymienionej wyżej piątki już w zeszłym sezonie występował w barwach organizacji Usaina Bolta

WYLDE występuje nominalnie we francuskiej lidze regionalnej. Nowy sezon VRL France: Revolution zawodnicy Usaina Bolta rozpoczną od pojedynku z Teamem Vitality. Mecz ten zaplanowany jest na godzinę 20:00 już w najbliższy poniedziałek.