Valorant Champions Tour: Masters nabiera tempa – dzisiaj pora na pierwsze eliminacje. W meczu o życie Ballista zagra z Acend.

  • Ballista – Acend

Pierwsze mecze w wykonaniu obu drużyn zakończyły się porażkami 0:2. Niemniej jednak taki wynik kompletnie nie odzwierciedla przebiegu spotkania – zarówno jedni, jak i drudzy zaliczyli naprawdę dobry występ i równie dobrze wyniki mogły być odwrotne. Ballista rywalizowała z Teamem Heretics, a właściwie Teamem nukkye – Litwin z 58 fragami na koncie był istnym potworem. To głównie przez niego mecz zakończył się takim, a nie innym wynikiem. Warto jednak pamiętać, że polski skład na pierwszej mapie prowadził nawet 9:3, a na drugiej lokacji przegrał dopiero po dogrywce. Zabrakło detali i sposobu na uciszenie szalejącego nukkye. Ciekawe, jak zespół zareaguje na zakończenie passy zwycięstw.

Acend zaś może być jeszcze bardziej rozczarowane wynikiem. Zespół starxo na obu mapach miał na wyciągnięcie ręki zwycięstwo, a mimo to zakończył rywalizację z pustymi rękoma. Trzeba jednak pamiętać, że był to mecz na NiP – drużynę, która aktualnie znajduje się w TOP3 Europy, a być może jest nawet numerem jeden. Starxo i spółka stoczyli jednak bardzo wyrównany pojedynek, Ballista więc nie powinna być im straszna.

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00, transmisja odbędzie się na kanale Polsat Games.