Kolejny Polak trafia do Champions Tour Challengers: EMEA. Kamil „baddyG” Graniczka tymczasowo dołącza do FPX, aby wspomóc zespół w trudnej sytuacji.

baddyegoG raczej nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. 20-latek to jeden z największych talentów jeżeli chodzi o polskiego VALORANTA. Kamil miał okazje występować już m.in. w barwach EXCEL, Team Finest oraz HEET, lecz żadnej w żadnej z tych organizacji nie zagościł na dłużej. Ostatnio Graniczka zaliczył także krótki epizod w NOM Esports, którego skład po nieudanych kwalifikacjach do VRL: Surge jednak się rozpadł.

Teraz baddyG ponownie otrzymał szanse, aby pokazać się szerszej publice. Polak tymczasowo został włączony do składu FPX, które występuje w Champions Tour Challengers. Nasz 20-letni rodak w szeregach zespołu Zypppana zajmie miejsce ANGE1NA. Ukrainiec przebywa obecnie na Ukrainie i dotknięty wojną, nie jest w stanie rozgrywać swoich spotkań.

20-letni Polak w szeregach FunPlus Phoenix powinien zadebiutować już dziś. O 16:00 FPX zmierzy się z Teamem Liquid. Obecnie ardiis i spółka sensacyjnie prowadzą w grupie A, a to dzięki zwycięstwom w BIG oraz Gambit Esports.

Skład FPX na najbliższe mecze w Champions Tour Challengers:

Russian Federation Andrey „Shao” Kiprsky

Sweden Pontus „Zyppan” Eek

Russian Federation Dmitry „SUYGETSU” Ilyushin

Latvia Ardis „ardiis” Svarenieks

Poland Kamil „baddyG” Graniczka