Kilka dni temu Michał „MOLSI” Łącki, a teraz Kamil „baddyG” Graniczka żegna się z Teamem Finest. Drugi z nich był tylko na wypożyczeniu w izraelskiej organizacji, teraz szuka nowego zespołu.

BaddyG do Teamu Finest dołączył pod koniec marca, tuż przed rozpoczęciem Valorant Champions Tour Stage 2. Zespół jednak nie odniósł żadnego sukcesu, odpadając dwukrotnie w otwartych kwalifikacjach. Graniczka był wypożyczony do Finest z Ballisty Esports, polska drużyna znalazła jednak już zastępstwo za gracza – jest nim Sebastian „NEEX” Trela. Tym samym baddyG musi szukać nowego zespołu. 19-latek wytłumaczył to za pośrednictwem Twittera:

Jak pewnie wiecie moje wypożyczenie do Finest oficjalnie się zakończyło. Chciałbym podziękować chłopakom za możliwość rozegrania z nimi kwalifikacji do VCT Masters. Chciałbym też serdecznie podziękować Balliście za zielone światło w poszukiwaniu nowej drużyny oraz moim byłym team mate'om, z którymi dostaliśmy się do VCT Masters […] Czas iść na przód i od dzisiaj rozpoczynam poszukiwania nowej drużyny, z którą mógłbym powtórzyć, a i nawet przebić poprzednie sukcesy. Nigdy nie byłem bardziej zmotywowany niż teraz do powrotu do gry full-time i konkurowaniem z najlepszymi drużynami w Europie.

Niewykluczone, że baddyG będzie kontynuował swoją grę w międzynarodowych składach, co jest bardzo popularne na europejskiej scenie Valoranta. 19-latek na pewno zwrócił na siebie uwagę podczas poprzednich VCT Masters, zapewne wkrótce poznamy jego nowy zespół.