Według najnowszych informacji ze sceny Kamil „baddyG” Graniczka zasili szeregi Teamu Vitality wraz z Santerim „BONECOLDEM” Sassim.

Vitality zamierza namieszać w następnych miesiącach na scenie VALORANTA. Do tej pory Pszczółki rywalizowały w jednej z lig regionalnych VRL: France, gdzie nie zdołały awansować nawet do fazy play-off. Po tej niemałej kompromitacji francuska organizacja zdecydowała się odsunąć od składu ShadoWa. Wszystko wskazuje jednak na to, że nie tylko Szwed straci swoje miejsce w zespole.

Według raportu neLa z portalu 1pv.fr Vitality zamierza zbudować całkiem nowy europejski super-team. W szeregach Pszczółek miejsce miałoby ostać się jedynie Cenderowi. Do Litwina dołączyć mają rzekomo H1BER, nataNk i uwaga… BONECOLD oraz baddyG. Franuska organizacja zamierza więc zaangażować do swojego składu aktualnego Mistrza Świata oraz Mistrza Europy.

baddyG poszukuje zespołu od momentu rozstania z FPX. BONECOLD natomiast pozostaje na ten moment na ławce rezerwowych Acend. Mistrzowie Świata w miejsce Fina planują sprowadzić vakka, a więc aktualnego zawodnika Teamu Vitality z racji tego całkeim prawdopodobna wydaje się wymiana na linii Acend-Vitality.

Tak ma prezentować się rzekomo nowy skład Vitality:

  • Finland Santeri „BONECOLD” Sassi
  • Poland Kamil „baddyG” Graniczka
  • Finland Joona „H1BER” Parviainen
  • France Nathan „nataNk” Bocqueho
  • Lithuania Jokūbas „Cender” Labutis