Wielki hit VRL Revolution Stage 2 dla Vitality! Pszczółki ograły Karmine Corp w półfinale ligi francuskiej, dzięki czemu już dziś zagrają w wielkim finale z MAD Lions.

Mecz Karmine Corp z Vitality to coś co elektryzowało kibiców nie tylko we Francji, ale i na całym świecie. Obie marki nie oszczędzały się już przed startem spotkania i regularnie wymieniały się uszczypliwościami na Twitterze. Specjalnego smaku temu pojedynku dodawał również fakt, że jakiś czas temu doszło do sporej kłótni między analitykiem KC a trenerem Pszczółek, podczas której padło wiele poważnych oskarżeń. Tanizhq nazwał ZE1SHA „rasistowskim karaluchem”.

To co działo się jednak na Twitterze, nie ma żadnego znaczenia już na serwerze, z czego doskonale zdawali sobie sprawę i jedni i drudzy. Chociaż w meczu zobaczyliśmy pełną pięciomapową serię, to trudno nie odnieść wrażenia, że to właśnie Pszczółki były w tym spotkaniu zdecydowanie lepsze i pojedynek ten mogły zakończyć już po trzech grach. Ostatecznie TakaS i spółka napsuli jednak trochę krwi ekipie Polaka, lecz na strachu się skończyło. W grze numer pięć Vitality zdominowało rywali, pozwalając wygrać im jedynie jedną rundę.

W finale VRL League France: Revolution Team Vitality zmierzy się MAD Lions. Naprzeciw siebie staną więc dwie najlepsze drużyny sezonu regularnego. Niemniej jednak to nie Pszczółki, a Lwy są w tym spotkaniu faworytem. Zawodnicy Hiszpańskiej organizacji w ostatnim czasie dwukrotnie pokonywali formację baddyegoG, a do play-offów awansowały z rekordem 17-1.

18:00 – Spain MAD Lions vs Team Vitality France