Vitality rozpoczyna przebudowę swojego składu VALORANTA. Wszystko wskazuje na to, że francuska organizacja na poważnie myśli o stworzeniu europejskiego „potwora”.

Przed kilkoma dniami Jakub Czarpan ujawnił, że Vitality zamierza zbudować nowy europejski super-team. Organizacja miała być wyraźnie rozgoryczona fatalną postawą swojego dotychczasowego składu w rozgrywkach Valorant Regional League France: Revolution, w których przedstawiciele  francuskiego klubu nie zdołali zakwalifikować się nawet do play-offów.

Po ogromnej rewolucji kadrowej miejsce w składzie Vitality z obecnego rosteru zachować miałby jedynie ceNder. Pszczółki do swojej drużyny zamierzają sprowadzić natomiast czwórkę nowych zawodników – H1bera, nataNka, BONECOLDA oraz baddyegoG. To właśnie te dwie ostatnie postacie miałyby decydować o sile zespołu, bowiem w końcu mówimy o zawodnikach z wybitnymi osiągnięciami na koncie.

Pierwszy krok ku budowie nowego super-teamu Vitality już wykonało. Wczoraj organizacja poinformowała o rozstaniu z vakkiem, ShadoWem, Kadarem oraz bramzem. Oznacza to, że z całej piątki wedle przypuszczeń w szeregach Pszczółek na ten moment pozostaje jedynie ceNder, do którego wkrótce powinny dołączyć gwiazdy europejskiej sceny VALORANTA.

Tak ma prezentować się nowy skład Teamu Vitality:

  • Finland Santeri „BONECOLD” Sassi
  • Poland Kamil „baddyG” Graniczka
  • Finland Joona „H1ber” Parviainen
  • Lithuania Jokūbas „ceNder” Labutis
  • France Nathan „nataNk” Bocqueho