Już tylko dwa zwycięstwa dzielą Anonymo od awansu do VCT Challengers. W najbliższym spotkaniu Polacy zmierzą się, z walczącym o utrzymanie BIG.

Anonymo kontynuuje zwycięską passę w turnieju promocyjnym do VCT Challengers. Polski zespół pokonał dziś wynikiem 2 do 0 Rebels Gaming i już jutro stoczy swój najtrudniejszy bój w tym roku. Rywalem ekipy snikka w najbliższym spotkaniu w rozgrywkach będzie BIG, w którego składzie występuje między innymi  legendarny gob b.

Poland Anonymo Mentos 2:0 Rebels Gaming European Union

  • Split – 13:8
  • Breeze – 13:4

BIG w porównaniu do Anonymo walczy o utrzymanie w rozgrywkach. Niemiecki zespół był najsłabszą drużyną w grupie A w związku z czym wciąż nie jest pewny gry w drugim etapie turnieju VALORANT Champions Tour Challengers. Chociaż zawodnicy Berlin International Gaming są w starciu z naszymi rodakami postrzegani za faworytów, to snikk i spółka zdecydowanie nie są w tym pojedynku bez szans.

Zakładając zwycięstwo Anonymo z BIG, Polacy w kolejnym meczu podejmą zwycięzcę meczu SuperMassive Blaze vs. FOKUS/Surreal. W takiej sytuacji byłby to już pojedynek o wejście do VCT Challengers: EMEA, gdzie rywalizują najlepsze drużyny z naszego regionu.