Anonymo odkryło wszystkie karty i przedstawiło nowy zespół VALORANTA. W jego składzie znaleźli się m.in. byli zawodnicy Teamu Queso.

Anonymo przedstawiło swój odnowiony skład VALORANTA. Miejsce w zespole utrzymać się udało jedynie snikkowi, który barwy Anonimowych reprezentuje już od kilku miesięcy.  Oprócz dwukrotnego mistrza BeLoud Cup w zespole, zobaczymy także kamyka, xussa, adm1ka oraz manieka. Każdego z tych graczy możemy doskonale kojarzyć z gry dla znanych organizacji.

Tercet xuss-maniek-adm1k  w ostatnim czasie reprezentował barwy Teamu Queso. Zespół całkiem nieźle radził sobie na polskim podwórku, lecz już na europejskiej scenie całkowicie zawodził, szybko odpadając z kwalifikacji do LVP – Rising Series. 18-letniego kamyka mogliśmy kojarzyć natomiast z gry dla Movistar Riders. Polak pod szyldem hiszpańskiej organizacji zajął m.in. drugie miejsce na finałach  w Barcelonie LVP – Rising Series 3, gdzie formacja nowego zawodnika Anonymo uległa jedynie późniejszym mistrzom świata z Acend.

Nowy skład Anonymo swój debiut ma już za sobą. Wczoraj zespół kamyka rozpoczął swoją przygodę z otwartymi kwalifikacjami do VALORANT Champions Tour 2022: Europe Stage 1. Polakom udało się wygrać obydwa spotkania i wciąż pozostają w grze o awans do dalszego etapu eliminacji.

Skład Anonymo:

  • Poland Sebastian „snikk” Kamiński
  • Poland Tselmeg „xuss” Tsolmon
  • Poland Jakub „maniek” Mańkowski
  • Poland Adam „adm1k” Siemieniec
  • Poland Maks „kamyk” Rychlewski
  • Poland Kacper „belmonte” Mordak  (trener)