Acend wygrywa swojego pierwszego międzynarodowego LAN-a. Zespół zeeka i starxo w wielkim finale LVP Rising Series w Barcelonie pokonał 3 do 0 Movistar Riders.

LVP Rising Series był ostatnim turniejem Acend przed mistrzostwami świata w VALORANTA w Berlinie. Mimo że wśród uczestników zabrakło najlepszych europejskich ekip, to dla zespołu Polaków z pewnością fajnie było powrócić na LAN-a i ponownie zagrać przed publicznością, która była całkiem liczna.

Acend było zdecydowani faworytem LVP Rising Series. Już w fazie grupowej zespół Polaków postraszył pozostałe drużyny, demolując LND UTD, a następnie UCAM Esports Club w meczu zwycięzców. Od półfinału każde spotkanie było rozgrywane w formacie BO5, co było zdecydowanie na rękę ekipa zeeka, która do wielkiego finału awansowała po imponującym zwycięstwie z Finest 3 do 0.

Mimo że finał często rządzi się swoimi prawami, to nie w tym wypadku.  Acend bez żadnych problemów sięgnęło po trofeum w Barcelonie, pokonując 3  do 0 Movistar Riders. Drużyna z duetem Polaków na czele przez  cały turniej nie przegrała ani jednej mapy

MVP finału został wybrany cNed, który wyrasta na prawdziwą gwiazdę europejskiej sceny VALORANTA. 19-letni Turek już teraz jest jednym z najlepszych snajperów starego kontynentu.