Kto nie chciałby ponownie obejrzeć finału wielkiego turnieju esportowego na wielkim ekranie? Teraz jest to możliwe! Projektor LG HU810PW pozwala wyświetlać obraz o przekątnej 300 cali, a to tylko jedna z wielu jego możliwości. 

Każdy z nas we własne cztery ściany może zamienić w salę kinową lub esportową arenę pełną emocji. HU810PW został wyposażony w nie jedną, a dwa lasery, generujące 2700 ANSI lumenów, pozwalające na 20.000 godzin ciągłej pracy. Pozwala to obejrzeć około 600.000 rund w Counter-Strike’u! Ponadto dzięki rozdzielczości 4K oraz technologii HDR nie umknie Wam żaden, nawet najmniejszy szczegół. 

Funkcja adaptacyjnego kontrastu sprawia, że wyświetlany obraz będzie pełen żywych kolorów. Wszystko za sprawą sztucznej inteligencji i elektroniki poprawiającej kontrast i nasycenie barw. Jednak zapalonych kinomaniaków z pewnością zadowoli tryb “filmmaker”, dzięki któremu można wyłączyć tę opcję i cieszyć się odbiorem dzieła w pierwotnej formie. Oczywiście film to nie tylko obraz, ale również doznania dźwiękowe.  Tu pomaga  technologia eARC, która obsługuje do 32 kanałów audio, wtym 8-kanałowy strumień nieskompresowanych danych w jakości 24 [email protected] kHz z prędkością do 38 Mbps. Takie  osiągi oferują rasowe odtwarzacze Blu-Ray w formatach DTS Master, DTS:X, Dolby TrueHD i Dolby Atmos.

Do projektora bez problemu podłączymy również nasz sprzęt gamingowy. Projektor wyposażony został w złącze HDMI2.1, dzięki czemu śmiało możemy go połączyć zarówno z komputerem osobistych, czy chociażby konsolą nowej generacji. Jednak dla osób, które nie przepadają za kablami przygotowano trzy kolejne rozwiązania bezprzewodowe AirPlay, Miracast® oraz Bluetooth. Dzięki temu w mgnieniu oka możemy wyświetlić np. twórczość naszego ulubionego YouTubera. 

Z kolei dla miłośników gadżetów przygotowano prawdziwą gratkę. Złącze Trigger 12V pozwala zaprogramować całą sekwencję zdarzeń, które nastąpią po włączeniu projektora. Dzięki niemu możemy automatycznie schować nasz klasyczny telewizor i zrobić miejsce na ekran wielkiego formatu!

materiał powstał przy współpracy z marką LG