Jakub Brzeziński startujący w barwach Williams Esports, zaliczył drugą rundę ADAC GT Masters z lekkim niedosytem, ale mimo wszystko zachowując motywację do dalszej walki.

ADAC GT Masters eSports Championship Powered by EnBW Mobility to bardzo zacięte, samochodowe rozgrywki esportowe w których startuje Jakub Brzeziński w barwach Williams Esports. Polski zawodnik miał do przejechania dwa wyścigi w bardzo mocnej stawce. W pierwszym z nich zwycięzcą został Jack Keithley, drugą pozycję zajął Christian Högfeldtem, natomiast Jakub zapewnił sobie trzecie miejsce na mecie, co było dla niego pierwszym podium w tym sezonie.

W drugim wyścigu Brzezińskiemu poszło nieco gorzej, ale pomimo problemów udało mu się zdobyć ważne punkty za pozycję jedenastą. W klasyfikacji generalnej Jakub indywidualnie zajmuje szóste miejsce, ale już w tabeli drużynowej wraz z Keithley’em zajmują drugą pozycję z zaledwie pięciopunktową stratą. Sam Brzeziński jest pozytywnie nastawiony i zmotywowany do walki choćby o świetny wynik drużynowy, ale znając jego osobowość nie podda się jeśli chodzi o generalkę indywidualną.

Kolejna runda odbędzie się na słynnym torze Nurburgring już 15 marca.