Późnym, niedzielnym popołudniem o godzinie 17:00 odbędzie się trzeci wyścig influencerców zatytułowany “Wyzwanie F1!”

Sezon Formuły 1 wystartował z przytupem i zaliczył już dwa przystanki. Wraz z jego startem odbyła się premiera najnowszej edycji symulatora wirtualnych zmagań motorsportu – F1 2020. Każdy kto zakupił dany tytuł może się poczuć jak prawdziwy kierowca bolidu i zmierzyć się na wirtualnych torach.

W ten weekend po raz pierwszy od startu sezonu nie odbędzie się prawdziwe Grand Prix. Rajdowcy odwiedzą Wielką Brytanię dopiero w kolejnym tygodniu, jednakże tę lukę w emocjach wypełnią influencerzy i profesjonalni gracze, którzy niedzielnego popołudnia wjadą na wirtualny odpowiednik UK Silverstone.

Po raz pierwszy będziemy mogli zobaczyć reprezentantów Devils.one Triton Racing. Będą nimi Dominik Blajer, Mateusz “Mathias” Wypych oraz Wojciech “Kimiz” Bobrowicz. Od pierwszego z nich można spodziewać się nie lada show i popisu umiejętności, wszak jest on jednym z najbardziej doświadczonych reprezentantów Polski w Simracingu. Zobaczymy także Patryka Krutyja, który zatriumfował w poprzednich dwóch wyścigach i z pewnością będzie miał ochotę na trzecie zwycięstwo z rzędu.W niedzielnym wyścigu, oprócz wyżej wymienionych swój udział zapowiedzieli:

 

 1. Patryk Krutyj
 2. Krzysztof “TrenujZKrzychem” Golonka
 3. Paweł “SAJU” Pawełczak
 4. Damian “Pevor” Kozioł
 5. Kamil “Yuuhi” Prucheński
 6. Radosław “NieDaRadek” Skorowski
 7. Tadeusz “Ratlooz” Zieliński
 8. Adrian “Slayproxx” Bieranowski
 9. Mateusz “Dreuuu” Jagliński
 10. Krzysztof „Polter” Ernest
 11. Filip “n4rkis” Burzig
 12. Adam „Vejxel” Zientarski
 13. Bartosz „Bejott” Jakubowski
 14. Jakub „OLEJ” Bajek
 15. Dominik Blajer
 16. Mikołaj „Valls” Gierak
 17. Mateusz „Mathias” Wypych
 18. Wojciech „Kimiz” Bobrowicz
 19. Jacek “HS” Kamiński
 20. Łukasz “MówPoLucku” Kos

Przypominamy, że każdy z kierowców, w przeciwieństwie do realnej Formuły 1, pracuje jedynie na swoje konto. Dobór drużynowy nie ma znaczenia.

Wyniki ostatniego wyścigu można znaleźć pod tym adresem. Wyzwanie, tak jak wspominaliśmy, rozpoczyna się o godzinie 17:00, a transmisję znajdziecie na kanale ESPORT NOW.