Organizacja DV1 TRITON Racing może być zadowolona ze swoich podopiecznych. Dominik Blajer oraz Jakub Charkot okazali się najlepszymi kierowcami w wyścigach transmitowanych na antenie nSport+.

Za nami siedem niesamowitych tygodni. W każdy piątek i każdą niedzielę mogliśmy oglądać wirtualne wyścigi simracingowe, w których rywalizowało setki kierowców. Spośród nich najbardziej wyróżniły się dwa nazwiska – Dominik Blajer oraz Jakub Charkot. Ten pierwszy całkowicie zdeklasował oponentów w klasie wyścigów DTM, zaś ten drugi wygrał grupę GT3, a jego bezpośrednim rywalem w tabeli był… również Blajer. 

W związku z powyższym nietrudno się domyśleć jaki zespół znalazł się na szczycie klasyfikacji końcowej drużyn. Najwyższe miejsce podium zostało zajęte oczywiście przez DV1 TRITON Racing zarówno w klasie DTM jak i GT3. Drugie miejsce, również w obydwóch klasach, przypadło Actinie PACT Black, na sukces której pracowali Jakub Piaścik, Łukasz Sokół, Mateusz Tyszkiewicz oraz Maciej Hałoń. Najniższy stopień podium w klasie DTM został zdobyty przez Together H34T Esports Racing, zaś w klasie GT3 zobaczyliśmy Silver Racing Team. 

Przypomnijmy, że na ręce zwycięzców trafiło łącznie 10.000 złotych. Dodatkowe 10.000 złotych od CANAL+, w ramach akcji charytatywnej, przekazane zostało na rzecz poszkodowanego żużlowca – Andrzeja Szymańskiego, byłego zawodnika Unii Leszno i Falubazu Zielona Góra.

Seria wyścigów została zrealizowana przez agencję gamingową Fantasyexpo przy współpracy z Republic of Simarcasers. Wszystkie szczegóły dotyczące minionych zawodów dostępne są na stronie www.republicofsimracers.com.