Po dwóch niezwykle zaciętych wyścigach na torze Outlon Park, Kamil Grabowski wskoczył na pierwsze miejsce w generalce dzięki pierwszemu i drugiemu miejscu na podium.

Unitel Mazda MX-5 Esports będąca Pucharem Polski Digital Motorsport podtrzymuje wysoki poziom rywalizacji z pierwszej rundy na Tsukubie. W drugim starciu w obu wyścigach walka o pierwsze miejsce trwała do samej mety, a Kamil Grabowski odegrał w tych starciach niesamowitą rolę. Pierwszy wyścig Kamil wygrał z przewagą zaledwie 0.3 sek nad Piotrem Śmiałkiem. Trzecią pozycję na mecie wywalczył Mirosław Nastalczyk. W drugim wyścigu zwycięzcą został Nikodem Wierzbicki mając tuż za sobą Kamila Grabowskiego. Tym razem podium uzupełnił Kuba Bluj.

Pierwsze i drugie miejsce Grabowskiego pozwoliło mu na objęcie prowadzenia w klasyfikacji generalnej z przewagą tylko 3 punktów nad Nikodemem Wierzbickim. Trzecie miejsce dzierży Mirosław Nastalczyk. W obu wyścigach nie zabrakło walki, a ogromna ilość szybkich kierowców sprawia że każdy wyścig staje się nieprzewidywalny. 21 kwietnia odbędzie się trzecia runda na japońskim torze Okayama. Tym razem będzie to obiekt dłuższy i znacznie bardziej kręty, a to zwiastuje kolejny przewrót w wynikach.