Dziś na wirtualnym torze Nürburgring GP pojawi się dwójka gości specjalnych – Marcin Urbaś oraz Paweł Fajdek. Polscy lekkoatleci zmierzą się z czołówką rodzimego simracingu. 

Piątkowy wyścig w klasie DTM ponownie został wygrany przez Dominika Blajera, który dopisał kolejne zwycięstwo do konta swojej drużyny DV1 TRITON Racing. Zaraz za nim uplasował się Konrad Żerebiec z Carboner Racing Team oraz Przemek Lemanek z Together Esports Racing. 

Dziś w samochodach z klasy GT3 zobaczymy dwóch gości specjalnych. Ponownie za wirtualnym kółkiem zasiądzie Paweł Fajdek – czterokrotny mistrz świata w rzucie młotem. Dołączy do niego Marcin Urbaś – lekkoatleta, który w 2002 roku zdobył złoty medal na Halowych Mistrzostwach Europy w biegu na 200 metrów. Polscy lekkoatleci będą ścigać się z istną topką polskiego simracingu, a lista uczestników wygląda następująco:

 1. Jakub Charkot
 2. Dominik Blajer
 3. Piotr Burzała
 4. Mariusz Tworzydło
 5. Wiktor Smolarczyk
 6. Rafał Szołtysek
 7. Kamil Kostyra
 8. Jakub Piaścik
 9. Mateusz Tyszkiewicz
 10. Mariusz Lebek
 11. Przemek Ber
 12. Kamil Putoń
 13. Łukasz Sokół
 14. Wojciech Bobrowicz
 15. Tomasz Siwek
 16. Michał Saskowski
 17. Zbigniew Siara
 18. Dawid Fryzowicz
 19. Jan Garbas
 20. Artur Kazimierski
 21. Konrad Jenczen
 22. Lukasz Kogut
 23. Patryk Sokołowski
 24. Benek Wojnas
 25. Michal Kmieciak
 26. Michał Miziołek
 27. Marcin Urbaś
 28. Paweł Fajdek

Wyścig rozpocznie się o godzinie 17:30 i będzie go można oglądać na antenie nSport+. Dla fanów czterech kółek, którzy chcą obejrzeć zawody w internecie, zapraszamy na stronę nSport+ na Facebooku. Seria wyścigów jest realizowana wspólnie przez agencję gamingową Fantasyexpo i Republic of Simracers. Wszystkie szczegóły oraz możliwość zapisania się do zawodów dostępne są na stronie www.republicofsimracers.com.