Po raz kolejny duet spod bandery DV1 TRITON Racing jako pierwszy przejechał linię mety w wyścigu GT3. 

W ubiegły weekend w wyścigu w klasie DTM, Dominik Blajer pierwszy raz nie kazał się najszybszym kierowcą. Jednak w grupie GT3 wszystko pozostało bez zmian – diabelski duet ponownie zdeklasował pozostałych kierowców na Hockenheimring. Jakub Charkot oraz Dominik Blajer przypisali do swojego konta tyle samo punktów, czyli po 530, dzięki czemu różnica punktowa między nimi w klasyfikacji generalnej pozostaje niezmienna. 

Już za tydzień odbędzie się ostatni przystanek serii CANAL+ DTM & GT3 Series. Nadchodzący wyścig będzie miał miejsce na francuskim torze Spa, który charakteryzuje jedna z najdłuższych prostych w motorsporcie. Umiejętności kierowcy są tutaj niezwykle ważne na zakrętach Eau Rouge i Blanchimont, na których kluczowe jest dobre tempo. Szybkie pokonanie tych sekcji może zapewnić kluczową przewagę. 

Najbliższy wyścig rozpocznie się w piątek (12.06) o godzinie 17:30 i będzie go można oglądać na antenie nSport+. Dla fanów czterech kółek, którzy chcą obejrzeć zawody w internecie, zapraszamy na stronę nSport+ na Facebooku. Seria wyścigów jest realizowana wspólnie przez agencję gamingową Fantasyexpo i Republic of Simracers. Wszystkie szczegóły oraz możliwość zapisania się do zawodów dostępne są na stronie www.republicofsimracers.com.