Jedna z największych polskich organizacji esportowych postanowiła wejść ze swoim składem do świata wyścigów samochodowych. Actina PACT w swojej drużynie posiada między innymi Damiana Lemparta, którego możemy kojarzyć z wyścigów na realnych torach.

Organizacja Marcina „padre” Kurzawskiego posiada w swoim zespole dwóch byłych reprezentantów Together. Mowa tutaj o Jakubie „Piast” Piaściku oraz Łukaszu „pimpeek”Sokole, którzy zdobyli drużynowe mistrzostwo w zawodach TCR Cup organizowanych przez Republic of Simracers oraz Polską Ligę Esportową. Skład zasili również Tycha, pawko, dj_sasek, Sumek, Maciej Hałoń oraz ZiomalNB.

Jestem niezwykle szczęśliwy z możliwości zaangażowania się w projekt z ramienia Actina PACT i z racji, że tak uznana osoba w środowisku, jak Marcin Kurzawski, doceniła mój potencjał i możliwości nie tylko pod kątem simracingu. Jestem także bardzo zadowolony z aktualnego składu i już na początek sezonu wiem, że jesteśmy w stanie zrealizować założone cele w aktualnie jednej z najmocniejszych lig Assetto Corsa – EVOLVE GT3 Series by ACLeague. Naszym celem jest nie tylko to, aby ugruntować solidną pozycję jako zespół wśród takich organizacji jak devils.one, Together, ale przede wszystkim, żeby popularyzować simracing, jako świetną i widowiskową dyscyplinę esportową z wysokim potencjałem marketingowym – mówi Damian Lempart.