Po trwającej przeszło miesiąc wolnej agenturze Cho „Trap” Sung-ho znalazł nową drużynę. Jego pracodawcą została koreańska organizacja Afreeca Freecs.

Cho „Trap” Sung-ho jest częścią sceny StarCrafta II od blisko ośmiu lat. Ostatnie tygodnie spędził jako wolny agent, jednak w Nowy Rok wszedł pod szyldem nowej drużyny. W walce o najwyższe lokaty wspierać go będzie formacja Afreeca Freecs.

Minione dwa lata są jednymi z najlepszych w karierze Trapa. Wielokrotnie zajmował miejsca na podium, niezależnie od miejsca rywalizacji – zarówno w turniejach Global StarCraft II League, jak i DH SC2 Masters. Miniony rok zakończył natomiast sukcesem w postaci stanięcia na szczycie podium GSL Super Tournament 2.

Samo dołączenie do zespołu przebiegło w niecodziennych okolicznościach. Na próżno szukać w social mediach oficjalnego oświadczenia. Informacja pochodzi z czatu na platformie Twitch, gdzie Trap osobiście przyznał o dołączeniu do Afreeca Freecs, a co za tym idzie, o kontynuacji kariery streamera w serwisie AfreecaTV.