Już za chwilę rozpocznie się wielki finał DreamHack StarCraft II Masters Fall: Season Finals. Po dwóch emocjonujących półfinałach stało się jasne, że wystąpią w nim Trap oraz Reynor.

Z ułożenia drabinki półfinałów jasno wynikało, że najważniejsze spotkanie DreamHack StarCraft II Masters Fall: Season Finals rozegra się pomiędzy graczem z Korei Południowej, a reprezentantem Starego Kontynentu. Po dwóch emocjonujących meczach uczestników najważniejszej potyczki jesteśmy w stanie wymienić. Są to Cho „Trap” Sung-ho oraz Riccardo „Reynor” Romiti.

W spotkaniach rundy czterech zawodników Protoss występujący w barwach Jin Air Green Wings pokazał się ze znakomitej strony deklasując INnoVation. Do głosu doszły fenomenalne umiejętności w match-upie przeciwko Terranom, co pozwoliło na przypieczętowanie awansu do wielkiego finału. Przedstawiciel Team QLASH zmierzył się natomiast z Clementem „Clemem” Desplanchesem. Pojedynek dwóch osiemnastolatków był także rewanżem za mecz w europejskiej odsłonie turnieju, lecz tym razem triumf trafił w ręce młodego Włocha.

Finał rusza lada chwila, a w ręce jego zwycięzcy trafi ponad 12 tys. dolarów. Polska transmisja ze starcia dostępna jest na kanale Igora Kaczmarka w serwisie Twitch.TV.