Koniec minionego roku oznaczał nie tylko zmianę liczby dziesiętnej, lecz także zakończenie kontraktu pomiędzy Tobiasem „ShoWTimE” Sieberem a drużyną Mkers. Niemiec rozpoczął poszukiwania nowego domu.

Wraz z rozpoczęciem nowego roku Mkers utraciło kolejnego reprezentanta.  Z organizacją rozstał się jeden z najbardziej utalentowanych zawodników Starego Kontynentu, Tobias „ShoWTimE” Sieber. Niemiecki zawodnik specjalizujący się w rasie Protossów był związany z drużyną niewiele ponad dziesięć miesięcy.

Sieber w barwach Mkers nie osiągał spektakularnych sukcesów, jak chociażby reprezentując Arma Team. Mimo wszystko udało mu się dojść do ćwierćfinałów WCS Spring czy półfinałów WCS Summer. Ponadto spróbował swoich sił podczas jednego z niewielu turniejów globalnych – GSL vs. the World.

ShoWTimE planami na przyszłość podzielił się na swoim Twitterze. Nie zamierza porzucić kariery profesjonalnego gracza StarCrafta II, przez co już teraz rozpoczął poszukiwania nowej drużyny. Kto wie, może wraz z nową organizacją wspierającą jego działania Tobias ponownie wzniesie się na szczyt, nie tylko Europy?