Po niespełna dwóch miesiącach wolnej agentury, Tobias „ShoWTimE” Sieber odnalazł nową drużynę. Utalentowany Protoss jako pierwszy zawodnik StarCrafta II zasilił szeregi Berlin International Gaming.

Wraz z zakończeniem ubiegłego roku z organizacją Mkers rozstał się jeden z ikonicznych niemieckich esportowców – Tobias „ShoWTimE” Sieber. Zgodnie z wydanym oświadczeniem szybko przystąpił do poszukiwań nowej drużyny, co zaledwie kilka dni temu stało się faktem.

Zawodnik specjalizujący się w rasie Protossów zasilił organizację Berlin International Gaming, w skrócie znają jako BIG. Dołączenie Siebera było jednoznaczne z otworzeniem w drużynie nowej sekcji, albowiem dotychczas włodarze zainwestowali wyłącznie w zawodników Counter-Strike’a oraz League of Legends.

Pozyskanie ShoWTimE z całą pewnością pozwoli drużynie na zaznaczenie swojej obecności na scenie StarCrafta II. Już za kilka dni omawiany gracz uda się do Katowic, gdzie spróbuje swoich sił w kwalifikacjach ostatniej szansy do turnieju organizowanego w trakcie Intel Extreme Masters. Jego pierwszym rywalem będzie Polak, Krystian „Krystianer” Szczęsny – szesnastoletni przedstawiciel Team Blacer.