Po dokładnie dwóch latach współpracy Tobias „ShoWTimE” Sieber odszedł z Arma Team. Utalentowany niemiecki Protoss rozpoczął poszukiwania nowej drużyny.

Niemalże dokładnie dwa lata temu, pierwszego stycznia 2017 roku na francuskiej scenie esportowej uformowana została drużyna Arma Team, która pozyskała ówczesnych przedstawicieli Millenium specjalizujących się w Hearthstone oraz StarCraftcie II. W przypadku graczy specjalizujących się w kosmicznym RTS-ie zmiana reprezentowanych barw dotyczyła Tobiasa „ShoWTimE” Siebiera oraz Antoine „Dayshi” Stievenarta.

W nowopowstałej drużynie pierwsze skrzypce na arenie międzynarodowej grał utalentowany niemiecki Protoss. W przeciągu pierwszych miesięcy współpracy ShoWTimE zdominował dwa turnieje z cyklu WCS Circuit Events, dzięki czemu zapewnił sobie możliwość wyjazdu na BlizzCon 2017. Gwarancję udziału w Mistrzostwach Świata uzyskał także w minionym roku.

Po równo dwóch latach owocnej współpracy kontrakt pomiędzy Arma Team a Tobiasem Sieberem dobiegł końca. O rozstaniu z organizacją Niemiec poinformował na swoim Twitterze, gdzie jednocześnie ogłosił poszukiwania nowego domu. Ewentualni nowi pracodawcy z całą pewnością docenią umiejętności ShoWTimE’a, który z pewnością pożąda kolejnych triumfów w rywalizacji ze światowej klasy zawodnikami StarCrafta II.