Zwycięzca minionych rozgrywek DH SC2 Masters Summer: Season Finals, Joona „Serral” Sotala, rozpoczyna walkę o obronę tytułu. W rozgrywkach grupowych zmierzy się z INnoVation, Scarlett oraz TIME.

Dwóch Europejczyków – Reynor oraz Clem – w przeciągu minionych dni zdołało wywalczyć swoje miejsce w play-offach DreamHack StarCraft II Masters Fall: Season Finals. Dziś o powtórzenie wyczynu kolegów zawalczy Joona „Serral Sotala. Najbardziej utalentowany Fiński gracz kosmicznego RTS-a w historii jest także triumfatorem letniej odsłony omawianych rozgrywek. W wyniku losowania trafił on do grupy D.

Reprezentant Ence eSports został ulokowany w dość wymagającej grupie, gdzie jego największym rywalem będzie legendarny Terran z Korei Południowej, INnoVation. Ponadto zgrupowanie uzupełnia jedyna kobieta w turnieju – Scarlett – a także pochodzący z Chin TIME. Dyspozycja Serrala w ostatnich miesiącach stawia go jednak jako bezpośredniego faworyta do uzyskania awansu z pierwszego miejsca.

Spotkania w formacie best of three rozpoczną się już dziś o 16:00. Transmisja z meczów dostępna jest na platformach streamingowych, natomiast wszyscy zainteresowani polskim komentarzem powinni skierować się na kanał Igora „Indy'ego” Kaczmarka w serwisie Twitch.TV.