Na polu bitwy europejskiej odsłony DreamHack SC2 Masters Fall pozostało zaledwie trzech zawodników – Serral, Reynor oraz Clem. Dzisiejszego wieczoru jeden z nich wespnie się szczyt podium i zainkasuje ponad 12 tys. dolarów.

Jesienna odsłona europejskiej edycji DreamHack SC2 Masters Fall chyli się ku zakończeniu. Spośród trzydziestu dwóch zawodników, w walce o najwyższy szczyt podium zostało ich zaledwie trzech. Już dzisiejszego wieczoru przekonamy się, który z pozostałych graczy – Serral, Reynor oraz Clem – wespnie się na najwyższy poziom podium, dopisując na swoje konto kolejny udany występ oraz ponad 12 tys. dolarów.

Dzisiejszego wieczoru rozpoczną się dwa ostatnie spotkania – finał drabinki przegranej pomiędzy reprezentantami Włoch oraz Finlandii. Triumfator zagwarantuje sobie miejsce w finale, gdzie stanie w szranki z Clemem. Osiemnastoletni Francuz na swojej drodze w play-offach pokonał PtitDrogo, ShoWTimE oraz Reynora, z czego dwóch ostatnich z wynikiem wskazującym na pełną serię best of five. W etapie grupowym skutecznie przeciwstawił się natomiast aż trzem Polakom: Grzegorzowi „MaNie” Kominczowi, Mateuszowi „Geraldowi” Budziakowi oraz Piotrowi „souLowi” Walukiewiczowi.

Spotkania rozpoczną się kolejno o 20:30 oraz 21:45. Rozgrywki w języku polskim zrelacjonuje Igor „Indy” Kaczmarek na swoim kanale w serwisie Twitch.TV.