Jedna z najbardziej rozpoznawalnych kobiet esportu znajduje nowy dom.  Sasha „Scarlett” Hostyn, bo to o niej mowa, zasila szeregi Newbee, będąc drugim zawodnikiem StarCrafta II pod szyldem wspomnianej organizacji.

Organizacji Newbee nie trzeba przedstawiać osobom zainteresowanym chińską sceną, a w ostatnich latach głównie Dotą 2. W przeciągu ostatnich miesięcy wielokrotni triumfatorzy gry MOBA spod ręki Valve zdecydowali się na zakontraktowanie zawodników StarCrafta II. Inicjatorem nowej sekcji był ich rodzimy gracz – Li „TIME” Peinan.

Wkrótce drużyna zdecydowała się jednak poszerzyć swoje wpływy, o czym przekonaliśmy się minionego wieczoru. Do wspomnianego powyżej Terrana dołączyła jedna z najbardziej rozpoznawalnych kobiet esportu, czyli Sasha „Scarlett” Hostyn, która na przestrzeni bieżącego roku pokazała się ze znakomitej strony na turnieju Intel Extreme Masters PyeongChang czy też docierając do ścisłej czołówki jednej z odsłon Global StarCraft II League.

Znakomite występy Scarlett czy też TIME nie były jednak na tyle imponujące, aby pozwolić im na występ w trakcie BlizzConu. Z całą pewnością z zapleczem oferowanym przez Newbee, zawodnicy postarają się dać z siebie jeszcze więcej podczas nadchodzących miesięcy.