Po przeszło roku współpracy Mikołaj „Elazer” Ogonowski opuścił szeregi drużyny Team QLASH. Zgodnie z ogłoszeniem, nową drużynę Polaka mamy poznać w przeciągu najbliższych dni.

Niedługo po dotarciu do półfinałów Mistrzostw Świata StarCrafta II w 2016 roku, Mikołaj „Elazer” Ogonowski postanowił odejść z reprezentowanego wówczas True eSport w celu poszukiwania nowej organizacji. Na ogłoszenie nowego domu przyszło nam czekać niemalże rok, albowiem dopiero w sierpniu minionego roku jasnym się stało, iż utalentowany Polak przyodzieje barwy włoskiego Team QLASH.

Wraz z zakończeniem rywalizacji podczas osiemnastej odsłony HomeStory Cup XVIII nadwiślański Zerg ogłosił odejście od dotychczasowej drużyny. Występując w czarno-zielonej koszulce, Elazer zaliczył szereg niesamowitych występów, z których największe wrażenie zdecydowanie robi dotarcie do półfinałów BlizzConu 2017.

Z ogłoszenia Team QLASH wynika, iż nową organizację Polaka poznamy w przeciągu najbliższych dni. Dwudziestolatek z całą pewnością nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony drużyn, przez co można wywnioskować, iż nowy pracodawca zapewni mu jeszcze lepsze warunki rozwoju.